Робочий зошит для 1 класу «Мнемознайко-1» та Методичний коментар до робочого зошита «Мнемознайко-1»

Ефективний помічник  для учнів 1-го року навчання в  закладах загальної середньої освіти, для проведення гурткових занять в різних навчальних центрів, для тих дітей, хто займється дистанційно, та хоче сформувати навички самонавчання.

Відеозвернення для батьків 

Відеозвернення для вчителів початкової школи 

Відеоогляд Робочого зошита та Методичного коментаря "Мнемознайко-1" ( 1-й рік навчання)

Робочий зошит «Мнемознайко-1»  для учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти, (автори: Чепурний Геннадій, Олена Лайтан)  Методичний коментар до робочого зошита «Мнемознайко-1» (автори: Чепурний Геннадій, Олена Лайтан)  є складниками навчально-методичного комплекту, що створений за програмою «Мнемонічні таємниці» .  Дані розробки мають гриф  МОН схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (лист ІМЗО від 24.07.2020 р. №22.1/12-Г-662). Посилання на сай МОН України  Варіативна складова  пункт 137

Дані матеріали розроблено на основі навчально-методичного посібника «Освітня мнемотехніка». Саме навчання, що побудовано на принципах технології освітньої мнемотехніки, сприятиме розвитку асоціативного й образно-логічного мислення та формуванню навичок самонавчання. Пропонована методика допоможе дітям при індивідуальній або груповій формах роботи ознайомитися та легко засвоїти ключові теми програмного матеріалу першого класу, шляхом впровадження  різноманітних ігор та творчих завдань.

Методичний коментар, який є додатком до робочого зошиту,  допоможе дорослим працювати з робочим зошитом «Мнемознайка-1» для учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти. 

Щиро надіємось що дані розробки стануть справжніми цікавими  помічниками вашим дітям та учням, допоможуть зробити нудне та складне засвоєння – цікавим та легким, що необхідно для психічного та фізичного здоров’я як і вам, так і вашим учням чи дітям.

Рекомендується для: вихователів, вчителів початкових класів, психологів, логопедів, батьків та всіх, хто супроводжує учня чи дитину при роботі з робочим зошитом «Мнемознайка-1»

 Ціна комплекта 125 грн. (В зошиті практичні завдання,  в коментарі  частина завдань до зошита, текстові підказки, ключі  та рекомендації)

 

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.