Навчально-розвиваючий комплекс методичних розробок «Мнемоцифри, або Великі секрети маленьких цифр»

Шановні дорослі! Наша методика побудована на технології освітньої мнемотехніки, допоможе легко, швидко, в цікавій та ігровій формі покращити різні форми мислення, ефективному розвитку зв’язного мовлення, формуванні впевненності у собі та своїх можливостях. Уявіть собі, що ваша дитина легко вивчає назву цифр, їх кількісну і порядкову характеристику і все це без напруження і з задоволенням. Якщо цікаво, то дана методика, для вашої дитини, стане справжнім другом та помічником.

Пропонований  навчально-розвиваючий комплекс методичних розробок «Мнемоцифри, або Великі секрети маленьких цифр» створений відповідно з метою засвоєння назв цифр та  їх  кількісної і  порядкової лічби. Основу навчання складає технологія мнемотехніки, що дозволяє дитині в ігровій  формі, розвиваючи зв’язне мовлення та  логічно-образне мислення,  засвоїти необхідні для підготовки до школи знання. Методика пропонує для навчання чіткий алгоритм, що гарантує ефективність засвоєння необхідної  інформації. Завдяки різноманітнім мнемотренажерам та алгоритму, поетапно знайомим дітей зі світом цифрової інформації, свідомо запам’ятовуємо назву образу цифри, знайомимо з принципом кількісної лічби. Потім вивчаємо принцип порядкової лічби в межах десяти та вивчаємо різницю між цифрою та числом. В кінці навчання проводимо іспит та нагородження.

Рекомендується для: вихователів, вчителів, психологів, логопедів, батьків і всіх, зацікавлених у всебічному розвитку дитини. 

Комплекси доступні для замовлення на 2-х мовах: українській та російській.

До складу даного комплексу входить:

  1. Методика вивчення назв цифр та їх кількісної й порядкової лічби.
  2. Мнемотренажери «Знайди цифру» (у складі 10 шт.).
  3. Мнемотренажер «Цифри для кмітливих» (двосторонній).
  4. Диплом

Ціна 100 грн. Для інструкторів школи, та учасників проекту "Освітня мнемоттехніка" знижка - 75 грн

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.