Проект «Освітня мнемотехніка»

Проект «Освітня мнемотехніка®» - це міжнародний проект Асоціації розвитку творчої особистості «ВАРТО», що включає систему розробок, навчання та впровадження мнемотехнічних технологій по ефективному засвоєнню інформації та адаптації до вимог сучасної освіти.

Ми використовуємо у своїй роботі програми та спецкурси для фахівців, що працюють у сфері сучасної освіти, а також методики освітнньої мнемотехніки,для школярів, студентів і для людей старшого покоління. Висока продуктивність методик мнемотехніки підтверджена багаторічною практикою в навчальних дошкільних та шкільних закладах, а також результатами останніх вітчизняних і зарубіжних досліджень.

Дані методики адаптовані для впровадження в діючі освітні заклади країн СНД. Вони уособлюють інноваційний підхід до безперервної освіти і дозволяють кожному легко і комфортно здобувати нові знання в будь-якому віці, отримуючи задоволення від реалізації своїх здібностей.

 Комплексний підхід до формування навичок самонавчання в  учнів і педагогів, сприяє формуванню у школі комфортного освітнього середовища, позитивного психологічного мікроклімату, а також прискорює інтелектуальний розвиток і підвищує навчальну мотивацію. Оволодіння технологією мнемотехніки є важливою умовою інтеграції особистості в інформаційне суспільство.

 

Пропонуємо  підготовку сертифікованих  інструкторів-тренерів з викладання мнемотехніки.

Програми, тренінги та модулі розроблені для:

  • педагогів і психологів, бажаючих освоїти інноваційні технології ефективного засвоєння інформації;
  • усіх, хто хоче володіти продуктивними методиками самоосвіти, розвитку пам’яті та уяви, уваги і мислення.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.