Навчально-розвиваючий комплекс методичних розробок «Числа та їх таємниці»

Навчально-розвивальний комплекс методичних розробок “Числа та їх таємниці” / Г. А. Чепурний. – Вінниця: Розвиток, 2020. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (лист ІІТЗО від 24.07.2020 р. № 22.1/12-Г-670). Посилання на сай МОН України  Варіативна складова пунк 138

Міжнародна школа «Освітня мнемотехніка» (Школа ейдотехніки) пропонує інструментарій для ефективного засвоєння складу числа дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку. Завдяки методиці не тільки фахівці, але і самі батьки зможуть допомогти дітям легко, в захоплюючій грі, засвоїти складчисла, якісно підвищити рівень розвитку зв’язного мовлення, асоціативного, образно-логічногомислення, впевненості в собі і своїх можливостях. Дітям пропонується вивчити не просто цифри та операції з ними, а побачити цікаву картинку з короткою історією, персонажі якої візуально нагадують (і позначають) цифри та результат операцій зцифрами. Уу дітей після декількох занять завдяки міцному асоціативному зв’язку створюється загальний малюнок, за якими вони можуть вільно відтворити історії і «приховані» в них операції з числами.

  • У комплект входить: методика вивчення складу числа, зошит-розмальовка, казка, аудіодиск або МР3 (QR), мнемоігри «Знайди пару» і «Країна чисел», мнемотренажери: «Цифрообрази», «Казкова історія», «Хто там?» і «Лото складу числа», диплом «Майстру складу числа».
  • Рекомендується для: вихователів, вчителів, психологів, логопедів, батьків і всіх, зацікавлених у всебічному розвитку дитини. Комплекс доступний для замовленьна 2-х мовах: українською та російською.

Комплекси доступні для замовлення на 2-х мовах: українській та російській.

Вашій увазі пропонується алгоритм вивчення.

Ціна 475 грн. Для учасників проекту "Освітня мнемотехніка" знижка - 430 грн.

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.