Навчально-методичний комплекс «Таємниці Піфагора, або Майстер арифметики»

Навчально-розвивальний комплекс методичних розробок “Таємниці Піфагора, або Майстер арифметики” / Г. А. Чепурний. – Вінниця: Розвиток, 2014. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (лист ІМЗО від 24.07.2020 р. № 22.1/12-Г-671)

Посилання на сай МОН України  Варіативна складова пунк 139

Міжнародна школа «Освітня мнемотехніка» (Школа ейдотехніки) пропонує ігрову методику для вивчення таблиці множення з дітьми молодшого шкільного віку. В ігровій формі діти ефективно засвоять множення і ділення, якісно підвищать рівень розвитку зв’язного мовлення, асоціативного та образно-логічного мислення, впевненості в собі і своїх можливостях. Завдяки міцному асоціативномузв’язку створюється загальний малюнок, по якому учень зможе вільно, логічно-образно оперувати множенням і діленням в рамках десяткового множення. Такий підхід дозволить сформувати міцні навички засвоєння основ множення і ділення в цікавій , творчій і ефективній ігровій формі. Алгоритм вивчення.

  • У комплект входить: коробка, методика вивчення основ арифметики, казка-підручник «Таємниці Піфагора, або Майстер арифметики», дидактичні набори (мнемотренажери): «Цифрообрази множників», «Цифрообрази творів», «Історії Піфагора», «Таємниця Піфагора», « Майстер арифметики», тест «Майстерня арифметики», книжка-розмальовка «Таємниці множення» і диплом.
  • Даний комплекс призначений: для дітей та їх батьків, вчителів початкової школи, репетиторів, психологів, освітніх технологів, логопедів і всіх зацікавлених в якісному навчанні дітей.

Комплекси доступні для замовлення на 2-х мовах: українській та російській

Інструкція-вебінар по вивчення таблиці множення

Ціна 450 грн. Для інструкторів школи, та  учасників проекту "Освітня мнемотехніка" знижка - 400 грн

 

 

 

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.